KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13925279
nr 1392 5279
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, Signerad. Motivet: 19x15cm, yttermått inklusive ram: 30x26cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:22:58
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad